Barber’s wife: specializované pánské holičství a kadeřnictví

Pánská holičství jsou dnes stále „nedostatkovým zbožím“. Mnoho mužů se tak spokojí s návštěvou běžné kadeřnice nebo si vlasy a vousy upraví doma holícím strojkem. Pokud ale toužíte po perfektním sestřihu vlasů i vousů, vyplatí se speciální pánské kadeřnictví navštívit. Jedním z nich je i podnik Barber’s wife. Jedná se o jedinečný barber shop v Praze, který se nachází v obchodním centru Zličín.

Při návštěvě barber shopu máte jistotu, že se vám dostane opravdu špičkové a profesionální péče. Toto pánské holičství v Praze nejen zajistí ostříhání vlasů a oholení vousů, ale představuje takový soukromý pánský klub, ve kterém si můžete popovídat s dalšími muži a posedět si zde se skleničkou whisky nebo s jiným alkoholickým či nealkoholickým nápojem.

Do Barber’s wife mají ženy vstup zakázaný, takže vám zde nehrozí vyrušení od vaší partnerky. Za holení a stříhání si zde sice připlatíte, dočkáte se však špičkové kvality. S návštěvou tak rozhodně neotálejte. Barber’s wife můžete navštěvovat pravidelně nebo využít i jednorázové návštěvy, pokud máte náhodou cestu do Prahy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví a krása se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.