Rebranding i nové modely u AEE Technology

Společnost AEE Technology oznámila svůj záměr rebrandingu své divize akčních kamer a dronů na AEE cams (dříve MagiCam), respektive AEE drones.

Výrobce se tak chce vyhnout zmatení u zákazníků a zajistit vyšší srozumitelnost svého portfolia. V souvislosti s tím uvádí v řadě AEE cams novinky v podobě nové generace akčních kamer LYFE, do níž prozatím patří dvojice modelů – Titan a Silver.

„Titanová“ kamerka nabízí nativní rozlišení 4K (Ultra HD) při třiceti snímcích za sekundu. Verze Silver disponuje Full HD rozlišením při 60 snímcích, přičemž k dispozici je i vyšší rozlišení, byť ne zcela nativní.

Obě kamery se chlubí malými rozměry, minimalistickým vzhledem a malou hmotností. Oproti předchůdcům jsou k dispozici taktéž nové funkce, například Pre-video nebo Auto slow-motion záběry či aplikace AEE ZONE nebo intuitivní program pro střih.

Nové kamery zároveň zhubly zhruba o čtvrtinu na 67 gramů, rozměry pak dosahují 50 x 40 x 26 milimetrů. Kromě samotných kamer se prodává i univerzální příslušenství typu ochranného vodotěsného pouzdra nebo rámečku pro natáčení přímo z ruky s důrazem na vyšší kvalitu zvuku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Elektro se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.