Sluneční brýle Polar, eyewear by Italy

Polar je prémiová italská značka slunečních brýlí s tradicí od roku 1993.

Vyrábí polarizační sluneční brýle pro váš čas ve městě, na dovolené, v přírodě, při venkovních aktivitách a turistice, které jsou navrhovány podle období a aktuálních trendů, přinášejí nové směry.

Noviny na další sezóny jsou každý rok představovány touto dobou, koncem února, kdy v Miláně probíhá jeden z největších evropských eyewear veletrhů, MIDO.

LaLente.cz přináší značku Polar na český trh.

Sluneční brýle jsou brány jako nepostradatelný doplněk pro celoroční použití. Aktuální světové trendy nyní velí kulaté tvary, design je návratem k osvědčeným tvarům let minulých, avšak v novém provedení. Najdete zde i klasická provedení, kombinující elegantní a sportovní styl.

Prémiové zorníky nabízených značek garantují 100% ochranu pro všechny vlnové délky UV záření, kvalitní rámy jsou vyrobeny z vyspělých umělých materiálů a antialergických slitin kovů.

Polarizační sluneční brýle jsou bez výjimky všechny modely od Polar sunglasses. Ženám doporučujeme ověřený cat eye styl slunečních brýlí, zastoupen nádhernými modely Celine a Grace, muže zaujmou legendární sluneční brýle Polar tvaru wayfarer v podobě řady Andy.

Novinkou jsou sluneční brýle s plochými skly, modely Polar Warren s jedinečným designem. Kulaté sluneční polarizační brýle v revert provedení nabízí řady Berry, Dean a Jack, které patří aktuálně k nejoblíbenějším, osvědčená je řada Claes.

Jeden z nejvíc „sexy“ tvarů jsou sluneční brýle aviator, které každý rok prochází mnoha reinkarnacemi. Sluneční brýle pilotky Polar máme rádi, mají mnoho variant provedení, novinka poslední doby jsou karbonové sluneční brýle. Klasické pilotky s tradičními barvami skel tmavá kouřová a zelená, pilotky zrcadlovky, to jsou modely z řady Polar 664 a Carbon Fiber 1.

Brýle s polarizačními skly oceníte za volantem, zrcadlové pilotky na plném slunci. Klasický tvar pilotek je ve třech velikostech S, M, L, pro muže naleznete nestárnoucí osvědčené širší úzké tvary brýlí patřící taktéž do rodiny aviator, řada Polar 737 a Polar Carbon Fiber 4. Velké oválné pilotky vhodné zejména pro muže jsou Polar 716.

Modely z rodiny Polar Antico Cadore je navrženy jako luxusní sluneční brýle, ručně vyrobeny z chirurgické oceli 316L a osazeny prémiovými polarizačními čočkami. Jednotlivé modely z řad Polar Cortina, Polar Civetta a Polar Nuvolau jsou prezentovány v nádherných barevných provedeních zorníků. Jako novinka sezóny 2017 je představen model Polar Lavaredo. Kulaté sluneční brýle nejprve překvapí jemným precizním zpracováním, velice nízkou váhou a bezchybným usazením.

Jak jsme již říkali, všechny modely Polar jsou osazeny prémiovými polarizačními skly. Polarizační filtr odstraňuje horizontálně odražené – polarizované světlo. Dojde tím k vyčistění obrazu, odstranění odlesků z vodorovných ploch, za denního světla.

Zatmavení slunečních brýlí Polar je v kategorii 3 a to v rozpětí 8 – 18%, některé jsou světlejší, jiné mírně tmavší. Pro řízení vozidel velice vhodné a doporučené.

Ještě vysvětlení k filtrům: sluneční brýle dělíme do 5 kategorií filtrů (0-4) podle stupně protisluneční ochrany: Kategorie 0: bezbarvý nebo velmi světlý filtr (propustnost viditelného záření 80-100%) Kategorie 1: světlý filtr (propustnost viditelného záření 43-80%) Kategorie 2: středně tmavý filtr (propustnost viditelného záření 18-43%) Kategorie 3: tmavý filtr (propustnost viditelného záření 8-18%) Kategorie 4: velmi tmavý filtr (propustnost viditelného záření 3-8%)  Brýle s filtry kategorie 4 jsou sluneční brýle určené pro použití v podmínkách silného záření, jako je na hladině moře či jezera nebo ve vysokých horách. Není dovoleno na řízení vozidel a používání v silničním provozu obecně.

V příštím článku se budeme věnovat další značce z naší nabídky.

www.LaLente.cz

www.facebook.com/LaLenteSunglasses

www.instagram.com/la_lente_eyewear

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Oblečení a móda se štítky , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.