Zahrajte si nejoriginálnější web hry současnosti

Nebaví vás brouzdat internetem jen tak? Využijte svůj volný čas efektivněji a hlavně zábavněji! Vyzkoušejte si nějakou z her níže uvedených anebo zkuste rovnou všechny.S těmito hrami vám nuda nehrozí!

Tyto akční hry vás nenechají odejít od počítače. Na své si přijdou milovníci pirátského dobrodružství, fantasy postav i dobrodružství na obloze. Prostě všichni, kdo milují online hry zdarma! Jestliže vaše mysl touží po pirátských plavbách na moři, zajisté vás zaujme pirátská hra PirateStorm. Sežeňte námořní posádku, která vás nikdy neopustí a vydejte se vstříc novému pirátskému dobrodružství. Jak dopadne vaše plavba za za pokladem nevyčíslitelné ceny – to je jen a pouze na vás. Počítejte však s tím, že tato cesta se samozřejmě neobejde bez nepříjemných komplikací. Čeká na vás řada silných a protivných podmořských oblud, hromada dalších pirátských protivů a velké množství problémů, které je nutno překonat.

Nebaví vás námořní strategie? Máte v úmyslu vyzkoušet něco méně akčního? Zaujmout by vás mohly browser hry, které je možno hrát v průběhu volných chvilek. Jednou z nich je taktéž v současné době nadmíru oblíbená hra Skyrama. Jde o hru, která dokonale kopíruje letištní prostředí. Jako správce letiště musíte zabezpečit jeho bezprostřední chod a všechny další služby s ním související. Denně budete muset vypravovat letadla po celém světě, zabezpečit jejich bezproblémový dolet do cíle a organizovat zajímavé společenské show. Jedině tímto způsobem získáte další peníze pro rozvoj letiště, které vám budou ostatní závidět.

Nevidíte nic na těchto aktivitách ve vzduchu ani na vodě? Nechtěli byste tedy využít svých zkušeností v bájném světě fantasy, který podléhá krutovládě draků? Dokáže váš hrdina zajistit svobodu a útočiště pro lidstvo? Porazíte silné draky a jejich dračí stoupence? Uvedená fantasy hra spadá do kategorie s názvem mmorpg hry online, ve kterých ztvárňují hlavní postavu nebojácní rekové.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.