Internetová seznamka a její výhody

Seznamka je již od pradávna způsobem, jak se seznámit, najít si partnera pro flirt, vážný vztah a třeba i celý život. Dnes již klasické tištěné seznamky a známé sekce ona hledá jeho nebo on hledá ji ustupují do pozadí a na významu nabývá internetová seznamka. Internetové seznámení má totiž oproti klasické tištěné seznamce v novinách a časopisech celou řadu výhod.

 Desítky tisíc příležitostí na jednom místě

Internetová seznamka Jiskření nabízí desetitisíce inzerátů poptávajících seznámení. V sekci ona hledá jeho najdete inzeráty žen hledajících vysněného partnera, v sekci on hledá ji zase potenciální partnerku poptávají muži. K dispozici je i fotografie a profil inzerujícího, který pomáhá přiblížit, zda by dotyčný mohl být skutečně tím pravým partnerem do života. To samozřejmě platí i pro ženy.

 

Seznámit se můžete kdykoliv

Výhodou seznámení online je také to, že není vázané na žádný čas ani termín. Inzeráty, profily, prostor k odpovědi nebo vložení vlastního inzerátu není omezený časem. Záleží jen na vás, kdy se vám to hodí a máte chuť k seznámení. Seznamka online je dostupná kdykoliv, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, od jara do zimy.

 

Rychle a jednoduše

Stejně jako v případě klasické seznamky máte k dispozici sekce ona hledá jeho, on hledá ji, také filtrování inzerátů a profilů dle věku nebo místa bydliště, navíc i další užitečné funkce.

Chcete-li opravdu dát šanci náhodě a nemáte zájem probírat inzeráty a třídit profily dle toho, jak na vás zapůsobí, můžete vyzkoušet i náhodnou loterii. Jde o funkci seznamky Jiskření.cz, kdy vám profily vybere náhoda, tedy automatická funkce seznamky. Vy již na vybrané inzeráty pouze reagujete osobní zprávou.

Ať již se zajímáte o kategorie ona hledá jeho nebo on hledá ji, internetové seznámení zdaleka nepřináší jenom řadu užitečných informací a také možnost si danou ženu či muže prohlédnout na vybraných fotografiích. K dispozici máte i elektronickou komunikaci, výměnu osobních zpráv a fotografií, chat a další moderní nástroje, které vám umožní již na začátku zjistit, zda-li vás potenciální vztah má šanci na úspěch. Již před osobní schůzkou tak víte, s jakým člověkem jste se seznámil/seznámila.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.