Web o World of Warcraft

Pokud hrajete jednu z největších online her na světě World of Warcraft, určitě by Vám neměl uniknout web wowarmory.cz. Jedná se o takový „nepravidelník“, kde se můžete dočíst zajímavosti o této hře.

V současné době světem Warcraftu hýbe hlavně patch 4.2 Firelands. Postupně se snažíme doplňovat zajímavé informace a taktiky na nejnovější bossy. Je pravda, že nám to nám to prozatím nijak extra nejde, protože bossové jsou opravdu těžký a taktiky jsou zatím řekněme poněkud rozporuplné. Krom zkušeností tak vycházíme hlavně z ověřených zdrojů v angličtině. Pokud by ale někdo chtěl pomoct není problém 😉

Krom taktik na nové bosse jsme se rozhodli psát ještě zajímavé články o historii této hry. Prozatím máme zpracované rozdíly oproti dnešní verzi z dob Alfa a Beta. Právě se připravuje classic alis Vanila WoW. Je to opravdu zajímavé počtení a hlavně srovnávání co museli hráčí v dávných dobách všechno zvládnout.

A co dál ještě plánujeme? Tak určitě se chceme zaměřit na historii Azerothu alias lore. Pro většinu hráčů to asi nebude tak zajímavé jako číst nejnovější taktiky, ale i tak se mezi čtenáři určitě najdou wowkaři, kteří budou chtít vědět, že Deathwing je otcem Nefariana a Onyxie a odkud má tu nerozbitnou čelist, anebo proč byl vlastně uvězněn a teď je tak naštvaný, že srovnal třetinu Azerothu se zemí.

No máme toho ještě opravdu hodně na práci. Takže pokud hrajete World of Warcraft tak nezapomeňte navštívit naše stránky na adrese wowarmory.cz. Pokud se vám budou líbit tak o nás řekněte spoluhráčům ve zbrani.

Příspěvek byl publikován v rubrice Publicistické Magazíny se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.