Potřebujete rychlou SMS půjčku. Poskytovatele vyberte pečlivě

Pár tisíc navíc může občas vyjít vhod kapse každého spotřebitele. Zejména, když vám nevyšli peníze z minulé výplaty a obtěžovat rodinu nebo přátelé vám nepříjde vhodné. Stačí pak nějaká neočekávaná nebo příliš vysoká faktura nebo třeba pokaždená lednička. Řešením pro vás může být SMS půjčka. Což je krátkodobá půjčka menších částek. Její splatnost je obvykle v období 15-45.

Od koho si půjčit

SMS půjčku nabízí více společností. Od koho si půjčku vybrat a nenaletět. Doporučujeme vám společnost Ferratum, která působí na českém trhu od roku 2007 a specializuje se právě na krátkodobé mikropůjčky, mezi které patří SMS půjčka. Ferratum půjčka vám půjčít 500 Kč až 10000 Kč se splatností 15 až 30 dní. Při první půjčce si můžete půjčit nanejvýš 3000 Kč. Avšam máte výhodu, že Ferratum má akci pro nové zákazníky půjčka do 2000 Kč zdarma. Takže si můžete půjčit peníze bez poplatku.

Jaké jsou podmínky a jak se splácí

Podmínka na žadatele: řádné zaměstnání, čistý trestní rejstřík a věk minimálně 20 let. SMS půjčka, půjčka před výplatou a další mikropůjčky se obvykle splácí jednorázovou splátkou. Požádat o tuto půjčku můžete zdarma na webu pujckapraveted.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finanční služby se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.