Thermowood – moderní dřevěné fasádní obložení

Milujete přírodní materiály? Rádi byste je využili i u vašeho domu? Tak to vám doporučujeme moderní dřevěné fasády z tepelně modifikovaného dřeva Thermowood. Obraťte se proto na společnost Pechar, která je jejím výhradní dovozcem. V naší nabídce však naleznete i vinylové podlahy. Ty oceníte jako nejvhodnější krytinu pro podlahové topení.

Slyšeli jste o Thermowood?

Co je vlastně Thermowood? Jedná se o dřevo, které se upravuje při velmi vysokých teplotách bez nutnosti chemikálií. Díky tomu má Thermowood špičkové vlastnosti, jako je dlouhá trvanlivost, kterou využijete při obložení domů, dále je to odolnost proti hnilobě a rozkladu, silnému větru a dešti. Pomocí přibíjení nebo šroubování se pak položí Thermowood na fasádu, samozřejmostí je neponičení zdí během montáže.

Podlahové topení a vinylové podlahy jdou ruku v ruce

Rozhodli jste se pro pořízení podlahového topení? Tak to si potom objednejte i moderní vinylové podlahy. K dispozici vám je velká spousta dekorů a barev, ze kterých si zaručeně vyberete. Pokud máte malý prostor, doporučujeme vám světlejší vinylové podlahy, které místnost opticky zvětší. Rádí vám s výběrem vhodné vinylové podlahy poradíme. Neváhejte a svěřte se do rukou společnosti Pechar s.r.o.!

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.