Kamenické práce

Líbí se Vám věci vyrobené z kamene nebo jiného přírodního materiálu?

Kamenictví Metalgranit, který naleznete i na internetové adrese www.metalgranit.cz, Vám nabízí veškeré kamenické práce, které Vás jistě překvapí ne jen precizními výrobky, ale také nápady. Protože se kamenictví Metalgranit snaží dodávat svým zákazníkům to nejlepší, tak to od našich zaměstnanců vyžaduje soustředěnost a velkou dřinu.

Budeme rádi, když se na některé naše výrobky, jako jsou například pomníky, urny, hřbitovní doplňky nebo jiné kamenické práce podíváte a vyberete si sortiment, který právě potřebujete. Jestliže se v kamenictví Metalgranit rozhodnete, pro Vaši potřebu zakoupit urny můžete si je vybrat z mnoha provedeni, velkostí i barev. Jaké barevné provedení a jaký materiál je pro výrobu urny běžně k dostání, to Vám uvedeme níže, avšak nejlepší variantou, jak si dobře vybrat je výše zmíněná internetová adresa, kde naleznete všechny důležité a podrobné informace k daným produktům.

1) Mramor – metamorfovaná karbonátová hornina, krystalický vápenec nebo krystalický dolomit.

Zpracováváme tyto druhy mramorů:
MRAMOR Lipová, Supíkovice, Cararra, GREEN VERIA, TARDOS, UNTERSBERGER, ROSSO VERONA, PALISANDER, EGER, AJAX

2) Žula – nejhojnější plutonická hornina. Hlavní složky jsou křemen, slída a živec. Struktura je jemnozrnná až hrubozrná. Základní barva: šedá, červenavá, žlutavá, namodralá nebo hnědavá.

Opracováváme tyto druhy žul:

GRANIT Žulová, VISCOUT White, GRANIT Liberec, SSY, NERO ASOLUTO, IMPALA, PARADISO, MULTICOLOR, VANGA, BAHAMA,VIZAG, LABRADOR, HIMALAYA, AURORA, AFRIKA RED, VERDE CANDEAS, OLIVE GREEN, ROSA BETA, ROSA LIMBARA, ROSA PORINO, SGS.HALANDIE, SCHREMSER FEINKORN, AALFANGER, HERSCHEN- BERGER, NEUHAUSER, BALTIC BROWN, BIANCO SARDO, BIANCO TARN, CASHMIR WHITE, BIANCO CRISTAL, TAN BROWN, BALMORAL, SANT TROPEZ.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.