Tvorba webových stránek a eshopů

Tvorba webových stránek na klíč. Zajistíme Vám veškeré služby k vytvoření webových stránek. Vybereme vhodnou doménu a zařídíme k ní webhosting. Poté Vám přichystáme několik variant webdesignu, ze kterých jeden vybereme a budeme na něm dále pracovat, tak aby byl dle Vašich představ.

Až bude kompletně hotový webdesign, začneme stránky plnit obsahem a spustíme webové stránky na testovacím serveru, kde se vše odzkouší a zkontroluje. Po kontrole webových stránek je spustíme pod Vaší doménou a budeme dále pracovat na jejich SEO optimalizaci. Seo optimalizace Vám zajistí větší přísun zákazník na Váš web. Stejným způsobem pracujeme i na tvorbě internetových obchodů, které spouštíme na jednoduchém redakčním systému, tak aby jste si mohli sami doplňovat zboží a dělat různé úpravy obsahu. Dále nabízíme veškeré další grafické služby pro Vaší firmu od vizitek po kompletní firemní identitu. Tvorba bannerů, tiskovin a samolepek dle zadání. Více informací zde.

EERO.cz – jednoduchý a funkční design pro Váš projekt.

Příspěvek byl publikován v rubrice Reklama a Marketing se štítky , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.