Co k vánocům? Co třeba Král čaje nebo USB astronaut?

Přemýšlíte, co letos pořídit pod stromeček svým nejbližším? Máme pro vás dva bezvadné tipy, které jistě potěší kohokoliv z vaší rodiny nebo blízkého okruhu přátel. Jsou jimi produkty Král čaje a USB lampička astronaut.

Už jste o těchto produktech někdy slyšeli? Pokud ne, pak čtěte dál, jedná se o naprosté novinky, které se staly hitem po celém světě.

Král čaje je jaké si sítko na sypaný čaj ve tvaru panáčka. Tento panáček disponuje silikonovými kalhotami, do nichž se nasype čaj a poté se vloží do šálku vařící vody. Po chvilce je čaj nádherně vyluhovaný a vy si ho můžete krásně vychutnávat, zatímco panáček sedící na okraji hrnku se na vás hezky usmívá.

Druhým produktem, který letos na Vánoce pofrčí, je USB lampička astronaut. Jedná se o stylovou stolní lampičku ve tvaru astronauta napájející se přes USB konektor vašeho počítače.

Stačí astronauta zapojit přes 30 centimetrů dlouhý kabel do počítače, sundat mu hledí a poté již můžete pracovat nebo hrát na počítači hry při příjemném světle.

Kde Krále čaje a USB astronauta zakoupit

Jelikož se jedná o zbrusu nové produkty, nenajdete je v každém eshopu. Za sebe bych rozhodně doporučil internetových obchod PovedeneDarky.cz, který nabízí opravdu povedené dárky včetně Krále čaje a USB lampičky astronauta.

Příspěvek byl publikován v rubrice eshopy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.