Darujte zážitek v pivních lázních

Představa koupele v příjemně teplém pivu je jistě pro nejednoho lákavá. Zvláště pokud je k tomuto nevšednímu zážitku podáváno dobře vychlazené točené pivo, nejlépe místní provenience. Své blízké či sebe takovým dárkem jistě potěšíte.

Zdravotní účinky pivních lázní

Návštěva pivních lázní není jen příjemným zážitkem, ale může mít i pozitivní dopady na zdraví. Zvláště pokožka si při této proceduře užije. Chmelové mláto odstraňuje odumřelou kůži, pivní kvasinky zas dodávají pokožce potřebné vitamíny a minerály a teplo koupele roztahuje póry a zajišťuje žádoucí prokrvení kůže. Příjemná atmosféra pivních lázní se zas postará o vaši mysl, která si potřebuje odpočinout od každodenního stresu v práci. Teplo koupele působí pozitivně i na pohybový aparát, tedy na svaly a klouby, které se díky teplu příjemně uvolní. Následuje-li po koupeli v pivě ještě masáž, a často tomu tak je, zažívá vaše unavené tělo doslova ráj na zemi. Z pivních lázní tak odcházíte nejen plní dojmů, ale také skvěle uvolnění a mnohdy i odpočatí. Nabytou energie je pak mnohdy možné zužitkovat v pivovarské hospodě nad půllitrem točeného piva a kouskem dobře upečeného masa.

Pivní lázně jako skvělý dárek

Vánoce jsou skoro za dveřmi. Chcete-li se vyhnout nesmyslnému předvánočnímu shonu, pořiďte dárky co nejdříve. Třeba hned. Poukaz do pivních lázní může být skvělou variantou. Pivní lázně jako dárek jistě ocení nejen milovníci zlatavého moku, ale jistě každý, kdo si potřebuje odpočinout. Víte-li tedy o někom, kdo je unavený či plný stresu, máte pro něj vhodný vánoční dárek.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví a krása se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.