Máte problémy s váhou? Nedaří se Vám zhubnout?

Pokoušíte se dlouhodobě zhubnout a nedaří se Vám? Nemáte čas na cvičení nebo trpíte nějakým zdravotním problémem, který Vám nedovolí cvičit? Vyzkoušeli jste všelijaké „zaručené diety“ a kamarádské rady a stále se Vám nedaří zhubnout? Tohle není jenom Váš případ, tyto problémy řeší plno lidí ve Vašem okolí. Pokud nevíte jak zhubnout, máme pro Vás možné řešení, návštěvu výživového poradce.

Firma NATURHOUSE pomohla zhubnout více než 100 000 Čechům a Češkám. Máme 69 poboček NATURHOUSE v celé České republice a to i ve Vašem okolí. Naše první konzultace je ZDARMA.

Co Vás čeká na první konzultaci? Výživový poradce Vám udělá komplexní analýzu Vašeho těla, sestaví Vám jídelníček na míru podle Vašich potřeb, dostanete chutné a zdravé recepty. Váš osobní nutriční terapeut se Vám věnuje individuálně a profesionálně. Snaží se Vás podpořit, ale i motivovat. Snažíme se nejenom zredukovat váhu klienta na požadovanou hodnotu, ale taky se snažíme dosáhnout zlepšení zdravotního stavu, fyzické kondice a psychické pohody v klidném prostředí našich poboček.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví a krása. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.