Medové doplňky stravy Tentorium

Na český trh vstupuje oficiální zastoupení firmy Tentorium.

Firma Norwell Beckett (www.norwellbeckett.cz) se zabývá dovozem a distribucí medových doplňků stravy společnosti Tentorium s.r.o., Perm, Rusko.

Firma nabízí celý sortiment doplňků stravy v různých formách – dražé, bobulové dražé, sirupy – s obsahem medu, pylu, propolisu, mateří kašičky, pergy či chlebiny. Společně s extrakty z bylin, které jsou v produktech obsaženy, působí tyto látky komplexně na organismus, a různé orgánové systémy, od mozku až po systém cévní.

Oficiální web lze nalézt na www.apitentorium.cz. Z portfolia nyní firma Norwell Beckett dováží mimo jiné produkty API-ELITE, O-DE-VIT, CHEREMA, SORBUS, Medově-bylinnou směs a EXTRA BEFUNGIN s extraktem z inonotus obliquus, houby česky známé pod názvem rezavec šikmý, či jako čaga.

Účinky na organismus jsou různorodé, např:

Včelí pyl

– pyl obsahuje spoustu účinných látek, které pomáhají zvyšovat vitalitu a bdělost
– pomáhá při únavě, podporuje vitalitu a odolnost organismu. Pomáhá, aby jste cítili více energie. Zvyšuje vitalitu.
– přispívá k gastrointestinálnímu blahobytu
– má antioxidační aktivitu
– stimuluje imunitní systém
– zlepšuje chuť k jídlu
– udržuje normální činnost kardiovaskulárního systému

Včelí pyl a mateří kašička

– pomáhá tělu vyrovnávat hormonální aktivitu. Je vhodná pro ženy v menopauze.
– podporuje tělu vlastní obranné mechanismy / imunitu. Udržuje přirozený obranný mechanismus / imunitu. Pomáhá posilovat přirozenou obranyschopnost.

Výrobky Tentorium vznikají dle tradičních receptur. Společnost Tentorium využívá sve letité zkušenosti a know-how k výrobě prvotřídních doplňků stravy.

Výrobky Tentorium procházejí mnohastupňovou kontrolou kvality. Výrobní proces je neustále monitorován. Výrobní závod Tentorium-Ruland splňuje nejpřísnější požadavky na jakost, má certifikaci HACCP, GMP a ISO 9001.

Společnost Tentorium pečuje o svět! Společnost Tentorium se podílí na World Save Bee Fund, Světovém fondu na ochranu včel.

Firma Norwell Beckett / Apitentorium.cz se těší na Vaši návštěvu!

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví a krása se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.