Novinka – XBOX 360 – 4GB, Kinect Ready + 6 Her

Na sklad se nám dostal nový XBOX 360, který je připraven pro Kinect a k tomu dostanete také 6 nových her. Nabízíme ho za opravdu senzační cenu a k tomu dostanete 6 her zdarma. Tyto hry jsou určené hlavně pro vaše děti.

Nový XBOX 360 4GB

Je určen hlavně pro malé děti a děti v dospívajícím věku. Na tento XBOX naleznete spoustu zábavných her od stříleček až po společenské hry, takže se s tímto XBOXem zabaví celá rodina. Tento XBOX má tzv. tichý chod a tím pádem nemusíte nikoho rušit. S tímto XBOXem můžete hrát i po večerech a nikoho tím rušit nebudete.

Konzole je připravena na Kinect

Konzole je samozřejmě připravena na technologii Kinect, kterou můžete k tomuto XBOXU připojit a hrát skvělé hry bez ovladače. Tím pádem si můžete zahrát taneční hry, sportovní hry a další zábavné hry, které na technologii Kinect jsou.

Podívejte se tedy na náš internetový obchod, kde nabízíme velice velký sortiment herních zařízení. Můžete u nás nalézt tablety všeho druhu, záleží, na co ho potřebujete. Jsme online k dispozici 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Neváhejte nás kontaktovat, pokud si s nákupem nebudete vědět rady.

Tablety za výtečnou cenu

Chcete tablet pro vaše dítě, ať už na narozeniny nebo jen tak ho překvapit. V našem internetovém obchodě nabízíme tablety za velmi nízkou cenu. Dáváme si velice nízkou marži, takže dokážeme nabídnout tablet za velmi nízkou cenu. Sledujte také naši FB stránku , kde se dozvíte různé novinky a možná i nějaké slevové kupóny.

Příspěvek byl publikován v rubrice eshopy se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.