Kamerový systém se postará o vaši ochranu

Zabezpečte svou rodinu i váš majetek. Pokud se bojíte zlodějů nebo chcete mít pod kontrolou celou vaší rodinu, máme pro vás řešení. Obraťte se na společnost PCO Vidocq s.r.o.

Zabýváme se nepřetržitým monitorováním a komplexním zabezpečením objektů. Neváhejte a kontaktujte nás.

Mějte doma vše pod kontrolou

Bojíte se pohybu cizích lidí na pozemku? Potřebujete chránit firmu nebo celý výrobní komplex? Tak to využijte bezpečnostní kamerový systém. Využijete ho ve vnitřních i venkovních prostorách a díky němu budete mít pod kontrolou jak lidi, tak i vozidla. Jaký bezpečnostní kamerový systém si vyberete? Máte k dispozici technologie značek Sicurit Alarm Italia, Sanyo či Samsung Electronics a spousty dalších. Záleží jen na vás, jaký si vyberete.

Neopomínejte ani požární signalizaci

Co dále musí mít každý bezpečnostní systém? Ano, jedná se o požární signalizaci. V našem sortimentu naleznete prvotřídní požární signalizace od renomovaných výrobců. Potřebujete ochránit střední či velké objekty? Tak to si objednejte analogový adresovatelný systém Zettler Expert. Díky němu budete ihned vědět, zda u vás vznikl požár. Pečujte o své zaměstnance, pořiďte si požární signalizaci.

Příspěvek byl publikován v rubrice Podnikání. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.