Jídelní sestavy

Při zařizování nebo rekonstrukci bytu či domu je potřeba brát v úvahu i místo, kde se celá rodina společně sejde.

Nemusí to být nutně pouze sedačka v obývacím pokoji před televizní obrazovkou. Pokud vaše nemovitost disponuje dostatečným prostorem, je vkusně zařízený jídelní kout nejlepší volbou. Před výběrem jídelního stolu nebo rovnou celé jídelní sestavy dobře zvažte její velikost. V nabídce najdete jídelní stoly nejrůznějších tvarů a velikostí. Dobrou volbou je i rozkládací jídelní stůl, který najde své praktické využití, pokud se u vás sejde větší množství lidí pouze příležitostně a jinak bude u stolu obědvat pouze vaše rodina.

Židle k jídelním stolům vybírejte ve stejném nebo alespoň podobném stylu, aby se k jídelnímu stolu v místnosti dokonale hodily. Rozhodovat se můžete mezi židlemi dřevěnými a kovovými v mnoha nejrůznějších barevných a designových provedení. Celou jídelní sestavu lze v případě potřeby doplnit komodami, příborníky nebo kupříkladu uzavřenou skříňkou na uložení talířů, které pak budou hned při ruce.

V menších domácnostech, kde není možnost rezervace celé místnosti pro jídelnu, jsou nabízeny jídelní sestavy menších rozměrů, které bez problému zapadnou do každého prostoru. V menší kuchyni vypadají dobře rohové jídelní sestavy, které nabízejí další úložný prostor.

Nyní ale opustíme naše domácnosti a využijeme několik teplých, letních měsíců pro příjemné posezení na zahradě, balkonu nebo terase. Zahradní nábytek je nabízen v mnoha variantách a provedení.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.