TP-Link představuje další router s technologií MU-MIMO

Výrobce síťových zařízení TP-Link přináší rychlý router Archer C2300, jenž využívá technologie, díky nimž dokáže vyvinout rychlost přenosu dat do 2 300 Mbit/s.

Díky použitým dvěma pásmům je rychlost rozdělena na 600 Mbit/s (2,4 GHz) a 1 625 Mbit/s (v méně používaném pásmu 5 GHz), a uživatelům jsou k dispozici třeba také bezdrátový standard 802.11ac, dvoujádrový procesor na frekvenci 1,8 GHz a technologie NitroQAM.

Za zmínku stojí také využití technologie MU-MIMO, která umožňuje souběžné připojení více uživatelů plnou rychlostí, nebo další technologie s názvem Range Boost, díky které je možné připojení dále umístěných či ne tolik výkonných koncových zařízení. Z bezpečnostních prvků je k dispozici tunelové VPN připojení s využitím OpenVPN a PPTP VPN.

Po stránce konektivity se dočkáme čtyřmi LAN konektory RJ45 s agregací linek, jednoho USB portu typu 3.0 pro připojení externího síťového úložiště a jednoho USB portu typu 2.0 pro připojení sdílené tiskárny.

Nastavovat a ovládat můžete router TP-Link Archer C2300 pomocí mobilní aplikace Tether pro operační systémy Android a iOS.

Příspěvek byl publikován v rubrice Komerční články, Počítače se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.