Ready made společnosti

V oboru podnikání se Ready Made společnosti stali na českém trhu velmi oblíbeným produktem. Jedná se o službu poskytovanou specializovanými společnostmi, které nabízí pomoc v oboru podnikání.

Ready Made společnost představuje produkt, který je připraven k prodeji budoucím podnikatelům a majitelům obchodních společností. Jedná se o již založenou společnost, která má vyřešeny všechny právní a zákonné povinnosti a je připravena k okamžitému přepsání na nového majitele. Ten ji bude, během několika hodin po koupi a vyřešení všech notářských náležitostí, moci spravovat a řídit.

Ready Made společnosti jsou především určeny pro podnikatele, kteří nemají čas nebo zkušenosti se zakládáním obchodních společností. My se postaráme o veškeré náležitosti, které je potřeba zařídit a vám nabídneme kompletní produkt, který je plně schopen nasazení a řízení na českém nebo evropském trhu.

Nabízíme možnost okamžité koupě některé z jich založených společností (Ready Made řešení). Můžete ale také specifikovat svoje podmínky a my se postaráme o založení úplně nové společnosti na míru – přesně dle vašich představ.

Pokud se chystáte založit společnost s ručením omezeným, nabízíme vám ideální řešení. Založení s.r.o. sice není tak náročným úkolem jako třeba založení Evropské společnosti, ale přeci jen vyžaduje nemalé znalosti a hlavně hodně času pro zařizování. Je nutné splatit základní kapitál, navrhnout znění společenské smlouvy, zajistit notářskou přítomnost a v neposlední řadě zapsat společnost do obchodního rejstříku. My se za vás o vše postaráme a ušetříme vám tak čas a hlavně peníze.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finanční služby se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.