Milujete webové hry? A tyhle znáte?

Hraní her na internetových stránkách je víceméně jednou z nejoblíbenějších aktivit dětí, mladistvých i tatínků. Pokud do některé třídy patříte též vy, jistě musíte znát ty nejzajímavější hry současnosti. Anebo ještě neznáte?

V tomto případě nám tedy dovolte seznámit vás s nimi. Jde třeba o velmi precizně graficky zpracovanou hru z letiště s názvem Skyrama, zajímavou strategii z prostředí pirátské lodi PirateStorm případně fantasy hru, kde hrají klíčovou roli silní hrdinové a bájné postavy. Podívejme se nejdříve na multiplayer hry online. Zde patří nadmíru precizně graficky zpracovaná hra s názvem Skyrama. Skyrama vás zavede na letiště, které je nutno zdokonalovat svým vlastním úsilím a za peníze spokojených klientů. Každý den musíte vypravovat moderní letadla do netradičních zemí a musíte dozírat na jejich bezpečný dolet i přistání. Někdy vymyslete nějakou tu leteckou podívanou případně společenskou akci a vaše letiště jen pokvete. Jestliže o své nevšední letiště budete dostatečně pečovat, úspěchy se dostaví v nejkratším možném termínu. Takže, to bychom měli něco pro všechny milovníky létání.

Pokud oceníte spíše plavbu na nebezpečném moři, zkuste si zahrát online hru PirateStorm. Zde se můžete stát obávaným banditou dalekých moří a modravých oceánů. Můžete drancovat, přepadávat a bavit se s ostatními piráty, kteří – stejně jako vy prahnou po bohatství a slávě. Cesta za pokladem je ale nebezpečná – čeká na vás mnoho podmořských příšer, dalších protivných pirátů a několik desítek úkolů, které musíte na svých cestách. Hledáte-li online hry zadarmo, neváhejte a zahrajte si právě netradiční hru PirateStorm. Pro milovníky fantasy světa a krutých draků máme fantasy hru Drakensang. Uvedená hra online představuje hru mmorpg, což vlastně znamená, že v ní hlavní úlohu sehrává odvážný rek , který svádí boj proti legii krutých draků. Zvládneš zdolat kruté draky a osvobodit lidstvo?

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.