Letní rekvalifikace se slevou až 3 100 Kč

Skvělou letní akci zorganizovalo pražské školicí středisko Kurzy Sprint. V oblasti účetnictví, mezd a daní, se zde můžete v červnu rekvalifikovat za zajímavých cenových podmínek. Čekají na vás skvělé slevy: dokonce až  3 100 Kč na jednom kurzu.

Rekvalifikační kurzy účetnictví, mezd a daní vyučují lektoři, kteří mají hromadu zkušeností z praxe, což je důležité, pokud se chcete účetnictvím živit. Není nic horšího, když se člověk má učit teorie bez provázání na praxi. Školicí středisko Sprint v kurzech využívá velké množství příkladů z praxe a formulářů pro účetní, mzdovou a daňovou agendu. K výuce získáte vlastní výukové materiály.

Rekvalifikační kurzy jsou uznané a akreditované Ministerstvem školství. Co to pro vás znamená? Z kurzu si odnesete nejenom nové vědomosti pro svou profesi, ale také certifikát o vykonané rekvalifikační zkoušce. A pokud jste registrované na Úřadu práce, můžete kurz absolvovat zcela zdarma. Školicí středisko vám pomůže s vyřízením nutného papírování.

Červnová akce na rekvalifikační kurzy nabízí především dopolední kurzy – jsou to následující kurzy: Účetnictví, Účetnictví s PC a Účetnictví a daňová evidence. Pokud nemůžete v týdnu, pak je pro vás v akční nabídce také víkendový kurz účetnictví.

Stojí za zvážení, zda neodložit dovolenou a věnovat se raději zvýšení své odborné způsobilosti, která může vést i ke změně profese. Účetní profese je dnes velmi vážená a  vyhledávaná.Je to výzva, abyste odložili své dovolené a využili skvělé příležitosti, jak si doplnit své vzdělání a dát svému profesnímu životu novou šťávu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Vzdělání se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.