Roland Garros na ClubOfTraders.com

Už tuto neděli se na antukových dvorcích Rolanda Garrose ve francouzské Paříži odehrají první zápasy druhého grandslamu tenisové sezony.

ClubOfTraders.com bude celých čtrnáct dní po dobu konání pařížského turnaje přinášet na svých stránkách kompletní výsledkový servis, představí svým čtenářům všechny české hráče a hráčky, kteří se třeba jen pokusili do hlavního turnaje probít přes kvalifikaci a nakonec zůstali před jeho branami.

Zaměřit se budeme chtít i na úspěchy našich východních sousedů ze Slovenska a kdo ví, možná se i tihle borci na našich stránkách dočkají svých profilů.

Kromě českých a slovenských tenistů a tenistek, vyprofilujeme i historické vítěze a vítězky, kteří se z výhry v turnaji už radovali, protože i ti si zaslouží být připomenuti.

Čtenáři našeho populárně-naučného magazínu nebudou zahlceni pouze nudnými čísly představujícími konečné výsledky zápasů, ale dozví se také zajímavosti ze zákulisí a historie turnaje samotného. Představeno bude i město spolu se zemí, ve které se tento antukový svátek uskuteční – s Paříži a Francií.

Máme před sebou 14 dní vrcholového tenisu a těm, kterým se nepoštěstí zhlédnout alespoň některý ze zápasů tohoto otevřeného mistrovství Francie na vlastní oči, ho zprostředkujeme MY z ClubOfTraders.com.

Rosťa se představuje:

Provozovatel populárně-naučného magazínu / blogu "ClubOfTraders.com", skalní fanoušek zeleno-bílého klubu z Karviné a aktivní tenisový amatér.
Příspěvek byl publikován v rubrice Sport se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.