Dostaňte se do patra domu bez problémů

Nejen výtahy v panelových domech jdou ruku v ruce. Doporučujeme vám výtahy pro rodinné domy, které ocení zejména starší lidé a lidé, kteří mají problémy s pohybem díky zdravotnímu postižení. Spolehněte se proto na výtahy pro rodinné domy. Obraťte se na pražskou společnost Holý výtahy, kde vám své služby nabízí Ing. Václav Holý.

Jak probíhá objednávka a isntalace výtahů pro rodinné domy? Nejdříve uděláme podrobný projekt a poté vám doporučíme výtah na míru vašim potřebám. Mezi nejpoužívanější výtahy řadíme výtahy značek OTIS, Schindler, Thyssen a Kone. Pokud projekt schválíte, navazuje odborná montáž, jejíž součástí je i zpracování veškeré dokumentace. Poskytujeme vám i pravidelný servis výtahů. Svěřte se do rukou profesionálů na výtahy.

Zajišťujeme i opravy výtahů

Pokud již výtah v domě máte a potřebujete ho opravit, kontaktuje naší společnost Holý výtahy. Provádíme služby oprav a servisů výtahů Praha. Abyste měli svůj výtah neustále v pořádku, doporučujeme pravidlený servis, díky kterému předejdete nejrůznějším poruchám. V čem spočívá náš rychlý a kvalitní servis? Můžete se spolehnout na seřízení výtahu, mazání výtahu a jednotlivých komponentů, čištění výtahů včetně šachty a mytí skel a v neposlední řadě zvládneme i malé opravy do jedné hodiny. Vzhůru bez problémů do vyšších pater!

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.