Nezapomenutelná stavební hostina

Hodláte mít svatbu jako z pohádky? Už teď se děsíte toho, kolik na vás čeká zařizování. Usnadněte si práci a objednejte si profesionály na jídlo, obsluhu i hudbu. Obraťte se na společnost Bonté Catering, která pro vás vykouzlí jen ty nejchutnější pokrmy a zajistí romantickou hudbu. To vše bude mít na starosti profesionální a vlídný personál, který ví, co je potřeba udělat.

Jaká by měla být vaše svatební hostina?

Co můžete mít jakou součást svatební hostiny? Milujete gastronomické pochoutky, živou hudbu či výraznou květinovou výzdobu? Záleží je na vás, jakou svatební hostinu budete chtít. Svěřte se do rukou Bonté Catering, kteří si vědí rady. Nechte přípravy na nás a vy se jen těšte na svůj den D. Zvládneme zorganizovat i zábavný program a večerní raut. Jestliže máte rádi jídlo francouzské, italské nebo japonské, my vám splníme vaše přání. V takový den by se měli jíst jen ty nejvybranější pochoutky!

Dezert v podobě čokoládové fontány

Musíte zařídit profesionální raut na narozeninovou oslavu či firemní večírek? Nevíte si rady, jak byste ho měli pojmout? Nechte raut na nás! Dodáme vám teplé i studené pokrmy, které budou kreativně naservírované. Hosty zaručeně dostanete čokoládovou fontánou nebo barmanskou show. Tak jakou oslavu chcete vy?

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.