Znáte to, počítač z ničeho nic stávkuje.

Jistě se Vám to stalo také. Máte v počítači rozdělanou důležitou práci a v tom ….. počítač přestal reagovat a modrá obrazovka. Co teď ? A také si možná říkáte “ nemohl jsem se tomu vyhnout ? “ Odpověď možná tušíte MOHL !


Vojtěch Zýka v Plzni dělá servis až do domu. Je jen na Vás jak si představujete, že se o Vás bude starat. Buď si objednáte údržbu jednou ročně, nebo půl ročně. Je to jen na Vás.
Při tzv. ročním servisu provede kompletní vyčištění vnitřku počítače (vysaje a očistí komponenty), provede kontrolu počítače na viry a ty případně odstranní. Jen si nemyslete, vždy tam nějaký ten trojánek je.
A stejně je to i s notebooky a nejen u Vojtěch Zýka ( Grover-PC ) zakoupených.
Dále si u Grover PC ( www.grover-pc.cz ) můžete i zakoupit, či objednat počítač Grover s tříletou zárukou a tento kvalitní počítač Vám doveze Vojtěch Zýka až do domu v Plzni a okolí a navíc, Vás na něm i zaškolí.  Doporučuji Vám navštívit stránky www.grover-pc.cz nebo kontaktovat Vojtěcha Zýku z Plzně mailem: info@grover-pc.cz .

vojtaplzen se představuje:

Prodej a servis výpočetní techniky. Prodej repasovaných a použitých PC. Opravy stolních počítačů všech značek. Mimozáruční servis notebooků značek Asus, Acer, HP, Dell, .... Prodej počítačů Grover se zárukou 3 roky
Příspěvek byl publikován v rubrice Počítače. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.