Hledáte práci z domova?

Hledáte práci z domova, ale pořád narážíte na nesolidní nebo přímo podvodné nabídky? Nabídky jako kompletace výrobků nebo nadepisování a plnění obálek a dopisů jsou ve většině případů podvod – zašlete peníze a na oplátku vám přijde obecný návod nebo seznam kontaktů na zahraniční firmy… Skutečná domácí práce však existuje. Podívejte se na největší web u nás, který ověřené nabídky shromažďuje.

Jak můžete vydělávat z domova? Možností je více, viz nabídky práce od ověřených firem. Povětšinou se jedná o následující.

1. Spolupráce na bázi MLM

Existuje více ověřených firem, které nabízí práci z domova díky systému MLM.

Jedná se například o společnost ESSENS, která od roku 2011 vyrostla z malého hráče do stabilní firmy, jež expanduje do EU.

2. Výdělek psaním textů nebo jako virtuální asistent/ka

Další oblíbenou možností výdělku z domova je například psaní textů přes systémy copywriting.cz nebo copywriteri.cz. Systém jsou založeny na tom, že inzerenti hledají spolehlivé dodavatele textů. Pokud budete mít dostatek referencí, máte i velkou šanci získat zakázku.

Pokud psaní není zrovna vaše parketa, zkuste jiné služby přes portál EasyTask.cz.

3. Výdělek vlastní prací

Vyrábíte dekorativní předměty? Jste kreativní. Vydělávat tak můžete přes fóra jako Mimibazar a mnohá další.

Například Mimibazar už dávno není jen diskuzní fórum. Největší tuzemský web pro maminky nabízí také pohodlnou možnost přivýdělku.

4. Výdělek přes internet

Tato možnost je spíše pro počítačově zdatnější, kteří mají vlastní www stránky. Díky různým provizním systémům mohou vydělávat zajímavé peníze každý měsíc.

Příspěvek byl publikován v rubrice Práce a zaměstnání. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.