Jaké účesy pro dlouhé vlasy jsou in?

Většina žen má dnes dlouhé vlasy, které jsou nejen symbolem jejich ženskosti, ale dají se též upravit na desítky různých způsobů. Jestliže si nevíte rady s tvorbou účesu, na internetu najdete celou škálu návodů. Ne každý účes si však dokážete vytvořit sama, a to platí i pro ty nejzručnější. Když se tedy chystáte na nějakou speciální akci, vyplatí se navštívit kadeřnictví, kde vám z vašich vlasů takový účes vytvoří.

Tipy na účesy pro dlouhé vlasy i rady jak se o takové vlasy starat naleznete na webu kadernicky-salon-praha.cz, který vám mimo jiné pomůže i s výběrem vhodného kadeřnictví či holičství v hlavním městě. Zde působí totiž mnoho kadeřnictví a může být tak velice obtížné mezi nimi najít takové, které bude na 100 % odpovídat vašim specifickým představám.

Co se týká dlouhých vlasů, tak těm by jejich majitelky měly dopřát pravidelnou péči a používat na ně pouze kvalitní kosmetiku. Vyplatí se postupovat opatrně při žehlení či fénování, protože když si své vlasy zničíte, nezbude vám nakonec nic jiného, než si je nechat ostříhat, což může být u delších vlasů velká škoda. Stejně opatrně postupujte s barvením, na které používejte pouze kvalitní barvy a aplikaci nechte ideálně na své kadeřnici.

Příspěvek byl publikován v rubrice Portály. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.