Na trhu je nový Wi-Fi repeater od TP-Linku

TP-Link přichází na trh s novinkou v podobě Wi-Fi repeateru – jinak také opakovače či extenderu – RE350.

Zařízení šíří signál do odlehlých oblastí domácnosti či kanceláře, kam se Wi-Fi z různých důvodů nedostane (nebo dostane pouze v příliš slabé podobě). Dvoupásmový opakovač nabízí podporu bezdrátového standardu 802.11ac a také díky tomu zvládá maximální rychlost přenosu dat do 1 200 Mbit/s – z toho 300 Mbit/s ve frekvenčním pásmu 2,4 GHz a 867 Mbit/s v pětigigahertzovém pásmu.

Taková rychlost umožňuje bezproblémové streamování videa v HD rozlišení či hraní online her, případně jiné činnosti náročné na datový přenos. Díky chytrému LED indikátoru snadno zjistíte optimální umístění tam, kde je signál ještě dostatečně silný, ale nikoliv příliš nízký.

Jestliže koncové zařízení nechcete nebo nemůžete z nějakého důvodu připojit bezdrátově, není problém – repeater TP-Link RE350 totiž disponuje také klasickým ethernetovým portem. Samotný ho pak můžete zapojit přímo do jakékoliv elektrické zásuvky doma, v kanceláři nebo třeba v ubytovacím zařízení na cestách.

Opakovač TP-Link RE350 zakoupíte již nyní za doporučenou maloobchodní cenu 1 799 Kč včetně daně.

Příspěvek byl publikován v rubrice Počítače se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.