Sportovní tipy a sázky

Tipy na sázení

Mnoho z nás hledá způsob jak si přivydělat k hlavnímu příjmu. Mnoho lidí rovněž našlo jakousi naději v podobě kurzového sázení. Je ovšem sázení vhodným způsobem jak si přivydělat? Jde o gambling nebo o investování? Odpovědi na tyto otázky si nastíníme v dnešním článku.

Sázení jako investiční příležitost

Jako všude, i zde jde o způsob, jakým sázení uchopíme. Kurzové sázení se může v mnohém podobat investování. I u investování totiž existuje pravděpodobnost, že nám vklad nevyjde tak jak jsme si představovali. Když sázka vyjde, naši investici zhodnotíme. Jednotlivé sázky se podobají investičnímu portfoliu. Jak zajistit to, aby sázky opravdu vycházeli?

Při sázení věnujte pozornost bankroll managementu

Bankroll management je dispozice investic, které máme na sázení vyhraněné. Měli by být jasně oddělené od osobních financí, díky čemuž zajistíme to, že nám sázení a případné prohry a výhry nebudou přespříliš zasahovat do našeho osobního života. Při sázení doporučujeme na každou sázku vyhranit 5% bankrollu. Tudíž, ve chvíli kdy budeme mít bankroll ve výši 20 000 Kč, doporučujeme na jednu sázku vložit maximálně 1 000 Kč. Takto jste zajištěni pro případ, že vám nevyjde až 20 sázek v kuse. Což je velmi nepravděpodobná situace, ale jeden nikdy neví.

Tipy na sázení

Pro začátečníky může být velmi vhodnou formou pomoci tipy na sázení. Na internetu je opravdu velké množství webových stránek, na kterých se nacházejí tipy na sázení zdarma, ale i placené tipy. Jeden z takových webů je například i http://www.sportovnitipyasazky.cz kde každý den přidávají vlastnoručně vybrané tipy na sázení. Navíc jejich historie není upravovaná, takže si budete moci udělat poměrně přesný obrázek na jejich strategii hry.

Při sázení zachovejte chladnou hlavu

Sázení je skvělý koníček, ale zlý pán. Určitě se nenechte sázením pohltit natolik, že byste neměli čas na vlastní přátele a rodinu. V tomto bodu se koníček totiž mění na závislost s nedozírnými následky. Ve chvíli, kdy budete mít špatnou sérii sázek, dejte si oraz. Nepřeceňujte své sny ohledně sázení a vše bude v pořádku. Vyhnete se tak skepsi a depresi při začátečnických chybách. Přejeme hodně štěstí se sázením.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.