Webové stránky na míru

Být na internetu vidět je dnes pro každou firmu nutnost a důležitost této oblasti prezentace se bude i nadále zvyšovat. Pokud se takto chcete efektivně prezentovat, propagovat či přímo nabízet své produkty a služby k online prodeji, musíte mít odpovídající platformu, tj. nejčastěji www stránky či e-shop.

Na trhu existuje celá řada firem, které vytváří weby a nabízí související online služby. Není snadné si mezi nimi vybrat, ale vždy je vhodné prohlédnout si jejich reference a nechat si zpracovat předběžnou nabídku včetně kalkulace. Koukat jen na cenu není dobré. Kvalitní web totiž něco stojí, a je nutné si uvědomit, že je to naše vizitka, na které se nevyplatí šetřit. Na druhou stranu však není nutné přeplácet.

Tvorba www stránek Praha – společnost Inexes tvoří atraktivní weby již deset let. Malé střední i velké firmy mají od Inexes funkční www stránky, které se snadno spravují, mají atraktivní design i přehledné rozložení obsahu.

U tvorby webu kladou Inexes důraz na všechny oblasti webu – od technického zpracování přes grafický návrh prezentační části www stránek až po rozložení obsahu webu a naplnění jednotlivých stránek. Všechny weby mají vlastní redakční systém, který správcům umožňuje jejich snadnou správu a editaci různých částí.

Nejen web, ale také jeho obsah je důležitý, proto, pokud jej nezvládnete vytvořit sami, je dobré jeho tvorbu svěřit do rukou copywritera, který při psaní textů pro web myslí i na optimalizaci pro vyhledávače.

Příspěvek byl publikován v rubrice Reklama a Marketing se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.