Rychlá půjčka z bankomatů a benzínek

Kam až lze v rychlosti vyřízení půjčky zajít? Podobnou otázku jsme si položili i my a nestačili se divit, jaké netradiční (ale zato skutečné rychlé) finanční produkty se nám podařilo nalézt. Na následujících řádcích Vám představíme dvě půjčky, které nás zaujaly úplně nejvíc. Ta první je převáděna na Blesk peněženku (nebojte, vysvětlíme, co to je), tu druhou Vám vyplatí na kterékoliv čerpací stanici EuroOil. Tak pojďme na to …

Blesk peněženka = anonymní platební karta z každé trafiky

Nejpíše to nevíte, ale v každé trafice koupíte tzv. Blesk peněženku. Jde o anonymní platební kartu, kterou můžete vložit do kteréhokoliv bankomatu. Samotná karta stojí 125 Kč a slovíčko Blesk v jejím názvu zde není náhodou, za celou službou skutečně stojí ony populární noviny. Nemusíte se proto obávat žádných komplikací z nedostatku zkušeností. Hlavní výhodou Blesk peněženky je prakticky okamžitý (maximálně v řádech minut) převod peněz. Toto využívá speciální půjčka na Blesk peněženku. Na webu jednoduše požádáte o menší úvěr a ten Vám není složitě zasílán na bankovní účet, ale objeví se na Vaší Blesk peněžence. Vám poté doslova stačí zajít k nejbližšímu bankomatu a půjčku si vybrat. PIN ke kartě si volíte při aktivaci Blesk peněženky, což se provádí jednoduše přes mobilní telefon a za pár minut není co řešit. Půjčku tak v pohodě zvládnete vyřídit za jeden den.

Půjčka z benzínky EuroOil

Pakliže se Vám popsaná půjčka na Blesk peněženku z nějakého důvodu nelíbí, máme zde ještě jeden neméně zajímavý finanční produkt. První kroky jsou stejné. Opět na webu požádáte o úvěr, ten rovněž není převáděn na bankovní účet, ale je připraven k vyzvednutí na kterékoliv čerpací stanici EuroOil. Vyplacení peněž probíhá na základě voucheru, který od nebankovní společnosti obdržíte. Pracovník benzínky ani neví, že předáváné peníze pochází z žádosti o úvěr. Z jeho pohledu jen vyplácí platný poúkaz. Zajímavé, že? Podívejte se na mapu čerpacích stanic.

Hledáte něco jiného?

Ani jedna půjčka se Vám nezdá? V pořádku, pak si Vás dovolíte odkázat na průvodce získáním optimální půjčky, kterého jsme připravili. V prvním kroku si zvolíte jak velkou půjčku vlastně potřebujete (strop je 10 000 000 Kč) a následně již jen následujete kroky prezentovaného návodu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finanční služby se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.