Vánoce

Již za pár týdnů budeme slavit nejoblíbenější svátky. Jedná se o Vánoce, které jsou oblíbené mezi dětmi i dospělými. Zase začne velké nakupování dárků, pečení cukroví, návštěva vánočních trhů,… a ke konci roku budeme slavit Silvestr. Prostě nebude na tom nic neobvyklého, bude to jako každý rok. Svátky pohody a klidu, kdy budeme mít na stole vánoční cukroví.

Snad nejoblíbenější částí vánočních svátků je mlsání. A že jde mlsat doopravdy hodně. Můžete si vybrat cukroví, štolu, vánočku,… Upéct cukroví trvá někdy velmi dlouho. Nejdříve je nutné sesbírat recepty a pak se do toho pustit. Mezi nejoblíbenější cukroví patří určitě vanilkové rohlíčky. Chutnají všem a jsou celkem jednoduché.
Mezi další oblíbené druhy cukroví patří vosí hnízda nebo rumové kuličky. Čím více obsahují rumu, tím jsou lepší. Jedná se o nepečené cukroví, které již tradičně patří na vánoční stůl.

Také všude pěkně uklidíme a vše potřebné nakoupíme. Dále také nezapomínáme na kapra a bramborový salát, který patří k českým Vánocům. K tomu nazdobíme stromeček a můžeme se těšit, co dostaneme pod něj.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.