Chcete si postavit dům? Spolehněte se na stavební firmu Stavby Slovácko

Přemýšlíte o stavbě, rekonstrukci či nové fasádě Vaší nemovitosti? Hledáte stavební firmy Uherské Hradiště a okolí? Doporučujeme Vám renomovanou stavební firmu Stavby Slovácko. Stavební firma Uherský Brod se spoustou zkušeností a dobrým jménem. Nejvíce zakázek máme z okolí nebo přímo z Uherského Hradiště, kde můžete shlédnout mnoho ukázek naší práce.

Reference a fotogalerie naší práce si můžete prohlédnout přímo na našich webových stránkách www.stavbyslovacko.cz. Stavby rodinných domů provádíme ve dvou formách, a to jako hrubou stavbu nebo stavbu na klíč. Stavba na klíč znamená, že doděláme i konečné práce, jako je malování, obklady a jiné. Po dokončení těchto prací je dům plně připraven k nastěhování. Nemusíte si tak dělat žádné starosti, ty nechejte na nás, Vy si jen užívejte nového bydlení. Chcete provést změny na Vašem domě či ve Vašem bytě? Rekonstrukce interiéru, výměny oken, dveří, dokonce i střechy zvládáme na jedničku. Materiál zajistíme sami a cenovou kalkulaci si můžete nechat spočítat zdarma přímo na webu přes formulář Spočítej cenu. Máte již starší dům a chtěli byste mu dodat moderní vzhled? Není nic jednoduššího než mu dodat novou fasádu. Ty nejpěknější fasády Zlín dělají Stavby Slovácko. Můžete si vybrat nátěrovou hmotu, barvu i design, jaký se Vám líbí. Nová fasáda dodá Vaší nemovitosti moderní vzhled. Před fasádou uvažujte i o zateplení domu. Zateplení Vám pomůže ušetřit náklady na vytápění. Máte na výběr hned z několika druhů zateplovacích materiálů – vata, polystyren, lifebrick nebo provětrávaná fasáda. Nepodceňte výběr stavební firmy, vyberte si takovou, která vyhoví Vašim požadavkům, splní vše v časovém termínu a za rozumné ceny. Vyberte si Stavby Slovácko – Váš partner pro nové bydlení.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.