Novinky u freeSATu: dvojice kanálů skupiny JOJ

Satelitní TV služba freeSAT, patřící společnosti UPC DTH, uvádí novinku pro slovenské diváky: dva nové kanály z produkce JOJ.

Níže uvedené novinky budou divákům k dispozici od 11. ledna 2016. Samotný kanál JOJ bude nově dostupný v HD rozlišení, a to pro všechny diváky s aktivovaným balíkem freeSAT medium HD na pozici číslo 110. V programové nabídce primárního televizního kanálu skupiny naleznou zájemci zpravodajství i zábavu pro celou rodinu.

Druhým kanálem od skupiny JOJ je Senzi, zaměřený svými programy na diváky starší 40 let. Ten nabízí hlavně hudební programy zaměřené na lidovou muziku a country. Součástí nabídky jsou i hudební žebříčky nebo talkshow s hudebním zaměřením. Senzi bude k dispozici opět divákům s předplaceným balíkem freeSAT medium HD, a to na pozici číslo 28.

V roce 2015 přinesla služba freeSAT svým zákazníkům na Slovensku hned 17 nových kanálů. V balících freeSAT medium a freeSAT plus je aktuálně k dispozici 20 kanálů ve vysokém rozlišení.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.