Biogen Praha nabízí laboratorní potřeby

Vaše práce je v laboratoři? Tak to se zaručeně neobejdete bez laboratorních potřeb. Vyberte si ty správné u spolehlivého dodavatele společnosti BIOGEN Praha s.r.o. V našem e-shopu si z pohodlí domova objednáte laboratorní potřeby dle vašich požadavků. Tak na co ještě čekáte? Pořiďte si laboratorní potřeby ještě dnes!

Profesionální zkumavky

Dopřejte si zkumavky od nás. Skládají se ze speciálního materiálu pro PRC aplikace. Věříme, že i právě proto je budete mít mezi svými oblíbenými laboratorními potřebami. Jaké zkumavky potřebujete? K dispozici vám jsou o objemu od 0,1 ml až do 50 ml. Prohlédněte si naší nabídku zkumavek a zaručeně vám padne nějaká do oka.

Nenabízíme vám však jen zkumavky. Pořídit u nás můžete i víčka nebo šroubovací uzávěry, které využijete k zavření zkumavky. Díky nim se nemusíte bát, že o svůj biologický materiál přijdete kvůli převrhnutí či vylití. Nepřišli jste na chuť e-shopům? Naše laboratorní potřeby si můžete objednat i po telefonu nebo pomocí e-mailu. Biogen Praha je vám plně k službám!

Příspěvek byl publikován v rubrice eshopy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.