Kopačky a jiné boty ADIDAS

Zakladatel dnes již světoznámé sportovní značky byl jistý Adolf Dassler, boty Adidas ale dostali své jméno až v roce 1948, což bylo 28 let po prvních kouscích značky Adidas. V roce 1949 nechal výrobce Adidas značky patentovat jako obchodní značku proslulé tři souběžné proužky, které symbolizují Adidas výrobky dodnes.

Adidas byl dlouhé roky veden rodinou Dasslerových, v 70 letech se ale ze značky Adidas stala akciová společnost a rodinu ustoupila do pozadí. Od roku 2001 až do současnosti vede firmu Adidas Group Herbert Hainer. Boty Adidas jsou dnes již světoznámá záležitost a tak se i jako legendy zapsaly dokonce některé konkrétní modely obuvi Adidas.

Jedny z nejznámějších sportovních botou od značky Adidas jsou například Atitude, Gazelle, Malibu, Match, Rivalry, Grand Prix, Marathon a mnohé další. Společnost Adidas Group se kromě sportovní obuvi a oblečení zaměřuje díky podílu německé firmy na výrobu sportovního náčiní. V dnešní době se značka Adidas zaměřuje nejen na výborné kvalitní vybavení na sport od ponožek, přes boty a kopačky Adidas a oblečení. Značka Adidas dnes nabízí také veškeré doplňky pro sportovce. Adidas to je značka, která vybaví každého sportovce, ať už se jedná o basketbal, golf, fotbal, maratonský běh a mnohé další sporty.

Značka Adidas je dnes již lety prověřený kvalitní prodejce sportovní obuvi a vybavení. Oblečení a obutí od značky Adidas nepoužívají pouze klasičtí vyznavači pohybu, ale Adidas oblékají taky sportovci na profesionální úrovni. Nejedna sportovní hvězda si oblíbila kvalitní obutí a oděvy na sport od značky Adidas. Kromě sportovní vlny a jasného zaměření na obutí a oblečení při sportu se Adidas dostal taky na pole módního návrhářství, sportovní oblečení oblékají celebrity. V dnešní době se dá lehce říci, že oblečení od značek jako je Adidas, Nike, Puma, Kappa je nejen sportovní záležitostí, ale i jakýmsi kultem, stylem a úrovní.

Příspěvek byl publikován v rubrice Oblečení a móda se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.