Brukev.cz – web stránky s vtipnými obrázky

V poslední době se na webu objevuje hodně nových stránek, kde najdete spousta humoru. Každý si přece přeje se časem podívat na něco vtipného. Popularita stránek s vtipnými věcí ustavičně stoupá.

A z této příčiny jsme pro vás nachystali novou stránku, která se jmenuje Brukev. Její cílem je vám umožnit přidávání nových gifů nebo demotivatorů, hodnocení už přidaných (vy, spolu s moderátorem, rozhodujete o tom, jestli se něco na hlavní stránce zobrazí) a taky snadné prohlížení si vtipných obrázků. Takovýto proces vám zaručuje kvalitní a zábavné fotky každý den. Naše stránky vám také nabízí možnost podělit se o novinku se svými přátelí na portálu facebook.com nebo pomocí google plus. Jak si můžete využit facebook službu? Je na to několik možností. Můžete si třeba jen sdílet směšný obrázek u vás na profilu, aby vaši kamarádi se mohli podívat, co vás zajímá. Ale taky můžete okopírovat link vašemu známému a zadat ho na jeho zeď, když si myslíte, že akorát tento obrázek se mu bude líbit. Nebo např. zadejte link na zeď skupiny, ke které jste přihlášen – díky tomu se víc lidi může na to podívat. Přejete si podporovat rozvoj stránek Brukev.cz? Je smích ve vašem životě velmi důležitý a trávíte hodně času u počítače? Registrujte se na našich stránkách, doplňte údaje a už můžete zadávat svoje vlastní fotky! Ať ostatní lide také mají příležitost se podívat na zábavné obrázky, které jste našli na Internetu vy. Buďte aktivní! Jste autor směšných obrázků, komiksů nebo jste vymyslel nějaký dobrý vtip, můžete využit naši stránky pro propagaci vaše práce. Získáte tím pádem popularitu a široké publikum milovníků humoru. Ve svém osobním profilu si můžete zjistit, které obrázky už byly moderátorem schváleny, které byly komentovány jinými uživateli a podobné. Zveme vás na návštěvu do centra humoru!

Příspěvek byl publikován v rubrice Nekomerční, Zábava se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.