Autosklo Ostrava

Koupili jste si nedávno vozidlo a bojíte se, že vám ho někdo ukradne? Svěřte ho odborníkům a nechte si udělat vyleptání VIN kódu přímo do autoskla. Tímto můžete zloděje odradit od krádeže. Samozřejmě, že si automobil můžete zabezpečit také tónováním autoskel.

Autosklo TIP ostrava

V naší firmě jsme pro své zákazníky velice vstřícní. Pokud vůz potřebujete ihned, tak nám dejte vědět a my vám vše uděláme ještě v tentýž den, co automobil dovezete. Telefonicky si s námi domluvte schůzku, abychom věděli, kdy vás očekávat.

Pokud si budete chtít zapůjčit automobil z firmy Autosklo TIP, tak s námi sepište smlouvu a my vám na nějakou dobu automobil zapůjčíme.

Výměna autosklo zdarma!

V zimním období je opravdu obtížné udržet autosklo u vašeho automobilu v pořádku. Veškeré kamínky odlétávají od cesty a někdy se stane, že vám autosklo praskne. Pokud se tohle stane, tak se nebojte a zkontaktujte naší firmu Autosklo Tip, která je pro takové nehody připravená.

Vyměníme vám autosklo zdarma z povinného ručení. Neplatíte proto povinné ručení zbytečně.

Kde najdete Autosklo TIP Ostrava?

Jdeme vidět už od MHD, které kolem nás projíždí. Sídlíme naproti bývalého O2 v Mariánských Horách. Budeme se na vás v naší firmě těšit a nebojte se, určitě vás nezklameme, protože na naších zákaznících nám záleží a uděláme pro ně cokoliv.

Příspěvek byl publikován v rubrice Auto-moto se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.