Jak pobytem v Anglii vydělat balík peněz a přitom si užít nádherné léto

Láká vás představa nádherně stráveného léta uprostřed skvostné přírody plné hlubokých lesů, luk,průzračných jezer, blízkého moře? Chcete poznat život v jiných krajích, místní zvyky, ochutnat zdejší kuchyni, seznámit se s novými přáteli a přitom si vydělat skutečné peníze nenáročnou prací? Pak pojeďte na farmu do Anglie sbírat ovoce a týdně dostanete až 150 liber. Je to práce pro každého, nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti a po celou dobu si vystačíte s minimálními jazykovými znalostmi. Je úplně jedno kolik máte let, můžete být student a strávit tak romantické dobrodružné prázdniny nebo můžete být momentálně nezaměstnaní a čekáte na svoji příhodnou pracovní nabídku. Popravdě řečeno, to můžete i v Anglii, telefon, internet máte všude po ruce a vy se tak se svým potenciálním budoucím zaměstnavatelem dohodnete odkudkoli. Přeci nebudete sedět doma a připravovat sami sebe o peníze, když si je lze během pár týdnů vydělat a přitom si užít i krásnou dovolenou. Jak dlouho myslíte, že vás podpora v nezaměstnanosti uživí? Farmáři nedělají u nikoho žádné rozdíly a uvítají každou pracovní sílu. Bude-li to ve vašem zájmu, farmář je přístupný každé dohodě i na dlouhodobou spolupráci. Takže sbalte kufr a vydejte se s námi na cestu.

Až 150 liber týdně bude vašich

Víte o nějaké brigádě v ČR, kde si dokážete vydělat tolik peněz? Celodenní monotónní práce za kasou v supermarketu opravdu žádný zázrak není. Možná, že už jste to poznali na vlastní kůži. Práce na farmě v Anglii je o něčem úplně jiném, část dne sbíráte jahody, maliny, ostružiny, to záleží dle sezóny. Po zbytek času se věnujete sami sobě a svým aktivitám, vydáte se na cesty po okolí, poznáte místní obyvatele, nakoupíte si vše co potřebujete. Od kvalitního jídla, jež se s tím naším většinou ani nedá srovnat, až po velmi levné oblečení. Na každé farmě bývá skupinka Čechů, takže se nemusíte obávat, že by vám v případě neznalosti nikdo nepomohl nebo neporadil. Nikdo po vás nechce, abyste mluvili plynulou angličtinou, i samotný farmář má pro vás pochopení.

Jak jednoduše získat práci v Anglii

Určitě jste už pochopili, že práce na farmě v Anglii má neskutečně mnoho výhod oproti jakékoli jiné brigádě u nás. Jak si tedy takovou práci zařídit? Rovnou zapomeňte na zprostředkovatelské agentury, ty z vás pouze vytáhnou zbytečné peníze. Práci si dohodnete sami, pouze s pomocí našich webových stránek www.prace-na-farme-anglie.cz , kde se dozvíte vše, co je nutné a nezbytné k zajištění práce na farmě. Najdete zde informace jak nejlépe odcestovat, co si vzít sebou, jak probíhá samotná práce, atd. Spousta praktických rad a zkušeností je součástí elektronické knihy, kterou zakoupíte jen na tomto webu. Sama autorka zde popisuje svoje dlouholeté letní pobyty na farmách, poradí se všemi nezbytnými formalitami spolu s praktickým návodem a obrázkovou ukázkou.

S knihou Práce na farmě v Anglii máte práci jistou

Vaše cesta za prací do Anglie nebude žádným krokem do neznáma, pokud se dopředu seznámíte s touto knihou a pečlivě si ji prostudujete. Je vlastně přímo návodem jak si práci na farmě zajistit, komu a kam zaslat žádost, na co nezapomenout, jak se na cestu a pobyt co nejlépe připravit. To vše shrnuto do 11 kapitol plných autentických fotografií a názorných ukázek. Tuto jedinečnou publikaci obdržíte pouze prostřednictvím odeslané SMS zprávy a přečíst si ji můžete kdekoli v elektronické podobě.

Příspěvek byl publikován v rubrice Cestování se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.