Informace ze světa luxusu na Luxurio.cz

Máte hodně peněz a nevíte za co je utratit? Nemůžete se rozhodnout, jestli peníze investovat nebo utrácet? Vyřešíme tento „problém“ za Vás. U nás naleznete přehled, nejnovějších informací a událostí na trhu s luxusem.

Neomezujeme se pouze na Českou republiku, ale na celý svět. Informujeme své čtenáře napříč všemi obory. Takže nezáleží na tom, zdali preferujete rychlé luxusní automobily, kvalitní vybavení do domu, moderní designové produkty, luxusní dovolené nebo třeba šperky. Hledáte informace třeba o luxusních hodinkách? Není problém, přinášíme tipy z příchozích modelových řad hodinek, aktuální trendy hodinářského průmyslu ale také detailní fotografie hodinových strojků. Nejste si jisti, jestli se daný typ hodí k Vašemu zastaralému oblečení? U nás naleznete tipy a aktuální trendy z módních přehlídek po celém světě. Preferujete britský konzervativní styl, newyorský „urban“ styl nebo milánský vysoce módní styl? Naleznete zde vše.

Představujeme reklamní kampaně známých módních domů, jako jsou Hermes, Gucci, Agent Provocateur, Chanel, ale také se zaměřujeme na menší, méně známé značky v našich končinách. Avšak nikoliv méně luxusní než jejich velcí kolegové. Mezi tyto značky patří například Marc Jacobs, Elie Saab, Zuhair Murad nebo i automobilka Bentley.  Ta se snaží skloubit eleganci vlastních automobilů s prvky moderní společnosti. Lidé už nechtějí vlastnit jen automobil Bentley, chtějí i jejich doplňky a to nejen z důvodů značky, ale také pro svoji kvalitu a výjimečnost. Vznikají proto kombinace a nové zboží jako jsou Bentley kabelky Barnato nebo Continental, kolekce oblečení od společnosti Lamborghini, pero od designérů vozů Ferrari – Pininfarina, sluchátka pro poslech hudby od Maserati, po vodní dýmky od společnosti Bugatti.

Dnes je tak luxusní zboží propojeno napříč všemi obory a sledovat každý z těchto oborů je nemyslitelné. Proto je zde magazín přinášející informace ze světa luxusu Luxurio.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Publicistické Magazíny se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.