Roxy, Quiksilver a ECKO – ta pravá volba na léto!

Pánskou obdobou značky Roxy je Quiksilver. Quiksilver je stejně jako Roxy neodmyslitelně spjata se surfařskou tradicí a tak přináší velké množství letních triček, kraťasů, ale také pánských plavek, nebo žabek.

Quiksilver si klade za hlavní cíl nabízet originální a dostupné oblečení pro mladou generaci. Quiksilver nabízí převážně oblečení na pláže a do hor. Díky těmto požadavkům je oblečení vysoce kvalitní, hodí se však samozřejmě i na běžné nošení.

Další velmi zajímavou značkou je ECKO. ECKO nabízí hned několik různých řad svého oblečení a to s rozdělením pro muže – ECKO UNLTD. – neboli Ecko Unlimited – jedná se o pánskou kolekci, která má nabízet originální a ojedinělý styl oblékání a to nejen pro ty, kdo mají v oblibě grafity a boardové sporty, ale pro každého, kdo se nebojí vyčnívat z řady.

Další řada je určena výhradně pro ženy a dívky a nese jméno ECKO RED. Každá žena je individualitou a to by se mělo odrážet i v jejich oblečení. Nebojte se odlišit a být originální. Letošní oblečení značky ECKO RED má náboj a je ženské a zábavné a nabízí spoustu veselých a hravých barev.

Příspěvek byl publikován v rubrice Oblečení a móda se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.