Pracovní oděvy

Pracovní oděvy jsou důležitou součástí k zajištění ochrany nejen pro zaměstnance, ale také pro domácí kutily. Nejpoužívanější z řady pracovních oděvů jsou určitě montérky a rukavice, které využije jak zaměstnanec ve stavebním oboru, tak člověk na zahradě či domácí dílničce.

Montérky a kombinézy chrání člověka proti umazání a znehodnocení běžného oblečení. Montérky se vyrábějí v různých barvách, velikostech a střihových provedení. K dostání jsou klasické montérky i moderní montérky. Ty jsou vyráběny z nejmodernějších materiálů, mají vyšší odolnost proti otěru a moderní design. Na trhu jsou k dostání pánské, dámské i dětské montérky.

Mezi další pomůcky zaměstnanců i domácích kutilů patří pracovní rukavice. Chrání ruce proti ušpinění a poranění. K dostání jsou také rukavice do náročnějších podmínek. V nabídce internetových obchodů tak naleznete rukavice proti prořezání, i rukavice vůči odolnosti chemikálií.

Pokud vykonáváte stavební práce, je pro vás pořízení pracovních oděvů, obuvi a ochranných pomůcek doslova nezbytností. Používání ochranných pomůcek je ve velké většině případů nařízeno předpisy i pro případné návštěvníky staveb. Bezpečnostní předpisy tak přikazují používání například ochranných přileb a reflexních vest i pro pouhé návštěvníky.

Příspěvek byl publikován v rubrice eshopy se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.