Nejmodernější kurzy prodlužování řas pro každého

Ať chcete nebo ne, móda jde kupředu a to ve všech oblastech. 2 roky staré tričko můžete pomalu vyhodit. Neustále se mění vzory a střihy každého kusu oblečení, vytváří se nové účesy a nejinak tomu je i v oblasti prodlužování řas.

Nejmodernější se vyplácí

Kurzy prodlužování řas v ostravském institutu, který vede Jekatěrina Kimlová, mají oproti konkurenci hned několik výhod. Školit vás bude specialistka v oboru, která patří mezi TOP řasové stylistky v ČR. Vzhledem k jejím kontaktům často pobývá i mimo ČR, kde načerpává další informace (USA, Rusko). Každý její kurz je vždy doplněn o nové postupy ze zahraničí, kde je pokrok oboru lash indrustry mnoho let před ČR.

Účastníci kurzu budou mít po skončení neomezenou možnost telefonické, emailové a osobní konzultace. Kdykoliv si s něčím nebudete vědět rady, Jekatěrina Kimlová vám podá vyčerpávající odpověď. Jelikož institut prodlužování řas v Ostravě provozuje i eshop právě se zaměřením na materiály k prodlužování řas, dostanou všechny účastnice 20% slevu na nákup materiálu (v den kurzu), a poté 5% trvalou slevu napořád. Nutno dodat, že eshop obsahuje pouze pečlivě vybraný sortiment, který používá sama Jekatěrina Kimlová ať už při samotné práce, nebo třeba na různých akcích a konferencích. Nemusíte se tak bát, že budete nakupovat šmejdy.

Učte se od profesionálky a staňte se profesionálkou

Vždy, když vás někdo učí, je nejlepší učit se od největších špiček. Možná jsou potřeba vyšší nároky, ale naučíte se TOP metody, postupy a získáte informace, ze kterých budete moci tuto službu dále nabízet a to na velmi profesionální úrovni.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví a krása se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.