Nevíte, co s volným odpolednem? Hrajte počítačové hry!

Nevíte, co s volným časem? Poohlížíte se po zábavné aktivitě, jež by {vám pomohla vyplnit monotónní den|by vás pobavila ve chvílích volna?

Vsaďte na digitální zábavu a vsaďte se, že zapomenete, co je to nuda. Počítačové hry se vryly do podvědomí spousty lidí v ČR i ve světě a přidat se k nim můžete i vy. Virtuální svět nabízí mnoho možností, jak se zabavit. Pokud nechcete utrácet za normální ”krabicovky“, vyzkoušejte nejlepší browser hry. Doby, kdy se v okně prohlížeče pařily pouze méně kvalitní kopie toho, čím se chlubily placené hry v krabicích, jsou již minulostí. Velmi rychlý internet dává vývojářům možnost programovat mnohem víc, než jednoduché flashové hry.

Některé z moderních online her PC hrám|jsou lepší, než placené počítačové hry. Chcete se dozvědět, které?. Jestli nemáte čas, tak se ihned zaměřte na následující počiny, které má na svědomí zámořské studio BIGPOINT. Game developeři se překonali a vytvořili hry, které jsou na internetu nepřemožitelné. V těchto měsících jsou nejhranější tyto tři hry.

Pro klidnější povahy je tady simulátor letiště Skyrama. Posaďte se do svého manažerského křesla a starejte se o prosperující interkontinentální uzel. Spolupracujte se spoluhráči a kousek po kousku zvelebujte své letiště. Bude to poměrně těžké. Aby se z titěrného letišťátka stalo mezinárodní letiště, bude třeba obrovské množství finančních prostředků.

Další, stejně populární pařba, je Drakensang. Máte-li rádi fantasy, budete ve svém živlu. Perfektní 3D grafika, tématická hudba a mnoho zajímavých úkolů nenechá nikoho na pochybách, že se jedná o jednu z nejvyhledávanějších onlinovek dnešní doby. Na závěr je zde bukanýrská bitva Piratestorm. Chopte se kormidla a vydejte se brázdit Karibik. Palte z kanónů jako o závod a hledejte poklady nesmírné hodnoty. Buďte však opatrní, nebo se vaše bárka potopí na dno oceánu a stanete se obědem pro krvežíznivé žraloky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.