Novinku v interiérovém bydlení přinášejí netradiční dveře do pouzdra

Vyskytl se u vás problém s nedostatkem místa? Nebo provádíte rekonstrukci bytu a nevíte, jak vyřešit umístění dveřních křídel?

Pro efektivní využití prostoru a jedinečný designový unikát jsou vhodné nejvíce interiérové dveře do pouzdra, které si za současné situace může dovolit opravdu každý bez rozdílu. Instalace moderního dveřního pouzdra pro interiérové dveře je velmi snadná a zvládne ji téměř každý bez rozdílu. Takové nově zasazené dveře vypadají ve finální fázi nejenom elegantně, ale vyřeší také složitý problém s nedostatkem volného místa, se kterým se velmi často potýkáme zejména v menších panelových bytech případně půdních bytech. Zajímají vás výhody tohoto typu interiérových dveří?

Jak již bylo výše zmíněno, úhlavní úlohu můžete vidět hlavně v nezanedbatelné úspoře prostoru, dále jsou dveře do pouzdra účelné na místech, kde je třeba vytvořit bezbariérový přístup pro handicapované osoby nebo seniory. Např. dveřní pouzdra ECLISSE nebo JAP jsou efektivním východiskem pro menší byty anebo netypické interiéry, se kterými je možno se setkat například v podkrovních nebo mezonetových bytech a garsoniérách. Tento typ interiérových dveří je však velmi vhodný pro všechny interiérové nadšence, kteří milují jedinečný bytový design a unikátní bytová řešení. Vaše nové interiérové dveře s jedinečnými módními prvky však můžou býti doplněna o exkluzivní dveřní kování, které je možno vybírat z nepřeberného množství unikátních variant. Jedinečné dveřní kování oživí současný vzhled vašich stávajících dveří a vdechne jim jedinečnost. V dnešní době však existují jedinečné možnosti, o kterých se nám v minulých dobách ani nezdálo. Zaměňte svůj stávající interiér v oázu klidu a luxusu s netradičním designem. Přiměřená investice do interiérových dveřních pouzder se vyplatí na místech, kde je nutností vykouzlit více, či méně volného místa, bezbariérový přístup pro hendikepované osoby či nádech exkluzivity. Cenové rozmezí interiérových pouzder závisí samozřejmě na konkrétních rozměrech dveří, typu dveřního pouzdra, materiálu, ze kterého je pouzdro vyrobeno a neposlední položkou je samotné kování a design vybraných dveří.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.