O elektronizaci v kouření

První elektronická cigareta byla zhotovena před šesti lety v Číně, v České republice se začala distribuovat o tři roky později, naše země se tak stala pátým státem ve světě, kde byl povolen prodej elektronické cigarety. V současné době začíná tento produkt pořizovat čím dál více kuřáků.


Většina elektronických cigaret je tvořena třemi částmi, můžete narazit ale i na takové, které se skládají pouze ze dvou. Baterie elektronické cigarety může mít dva typy zapínání. Jestliže si pořídíte e-cigaretu, která se spouští automaticky, znamená to, že ji uvedete do provozu potažením. Pokud si koupíte elektronickou cigaretu na manuál, budete muset podržet tlačítko a pak si teprve budete muset potáhnout. Druhou částí, z které se elektronická cigareta skládá, je atomizér. Existují však i e-cigarety, které mají spojený atomizér a baterii, tento celek se potom nazývá cartonizér. Poslední součástí je patrona, která má v sobě náplň e-liquidu.
Pokud o koupi elektronické cigarety nejste zcela přesvědčeni, zadejte do svého internetového prohlížeče slova elektronická cigareta recenze, pročtěte si několik příspěvků od jejich uživatelů a zajisté pak už budete vědět, zda e-cigaretu koupit či nekoupit. K rozhodnutí pro koupi elektronické cigarety by vám také mohly pomoct nejčastější důvody, proč lidé e-cigaretu upřednostňují před normálními cigaretami. Mnoho kuřáků si pořizuje elektronickou cigaretu, protože si přejí s kouřením navždy skoncovat, a věří, že jim tento výrobek k tomu napomůže. Jiným důvodem může být strach z chorob, které kouření způsobuje. Elektronická cigareta totiž neobsahuje nebezpečné látky, jako je například dehet, který je obsažený v tabákových výrobkách. Kouření elektronické cigarety ocení i vaše okolí, protože e-cigareta nevydává smradlavý kouř, ale pouze jemnou vůni, z které vám nenačichne vaše oblečení. Jako poslední dvě veliké výhody lze uvést finanční stránku, protože elektronické kouření vás vyjde mnohem levněji, a navíc na elektronické cigarety se nevztahuje zákaz kouření.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví a krása. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u O elektronizaci v kouření

  1. Joyetech napsal:

    Dobré zhrnutie, potrdzujem, že e-cigarety sú pre nás ďaleko šetrnejšie a v konečnom dôsledku aj ekonomickejšie. Treba vyskúšať ako náhradu za klasické cigy.

Komentáře nejsou povoleny.