Sítě proti hmyzu

Program těchto sítí proti hmyzu nabízí dokonalé řešení pro každé vaše dveře a okna. Sítě proti hmyzu jsou nejúčinnější a ekologická opatření proti jakémukoliv druhu hmyzu. Jsou vyráběny z hliníkové konstrukce většinou v bílé nebo hnědé barvě a ze sítí ze skelných vláken potažených PVC tmavé barvy. I přes velkou hustotu sítě, pohlcuje síť maximálně 8% denního světla a zaručuje dokonalou průhlednost.

Sítí proti hmyzu je několik typů:

  • okenní síť v napínacím rámu
  • okenní síť rolovací
  • dveřní síť závěsnou se samouzavíracími panty
  • dveřní síť posuvnou

Sítě proti hmyzu se instalují jak do ostění tak na něj. Pro obě tyto varianty existuje několik způsoby jak je uchytit. Většinou se všechny typy sítí vyrábějí na míru podle požadavků zákazníka, takže vám zaručí dokonalé utěsnění rámu na okně či dveřích. Tím pádem spolehlivě zabrání vniknutí jakéhokoliv hmyzu do místnosti. Barevnost rámů sítě je většinou volitelná mezi barvou bílou a hnědou, ale případně i imitace dřeva dle typu vašeho okna.

Navíc jsou vhodné pokud v teplých měsících spíte rádi u otevřeného okna. Síť je v okně prakticky neviditelná. Je vyrobena z sklolaminátového vlákna, které dobře snáší teplotní rozdíly a nekoroduje. Sítě jsou k dostání v provedení pevných, posuvných, rolovacích okenních, rolovacích dveřních či sítí plisé.

Okenní sítě s lemem

Tento systém je určen pro použití s plastovými nebo euro-okny, kde není přístup pro montáž z venku. Síť je tedy uchycena otočnými háčky za hranu oken. Rám je patřen límcem, který tak dokonale přilne k rámu okna. Díky tomu je dosaženo lepšího vzhledu sítě a její větší těsnosti.

Okenní sítě bez lemu

Rám je vyroben z hliníkového profilu. Je povrchově chráněn vypalovacím lakem. Vyrábí se v bílé a hnědé barvě. Je možnost i základní imitace dřeva.

Rolovací okenní sítě

Síťovina se navíjí na hliníkovou hřídel, která je uložena v hliníkovém boxu. Navíjení sít+ zajišťuje pružina uložená v hřídeli.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.