Toppik – husté vlasy okamžitě

Trápí Vás řídké vlasy a nehezké lysinky na hlavě a rádi byste se jich spolehlivě zbavili? Neutrácejte své těžce vydělané peníze za předražené vodičky a preparáty slibující podporu růstu vlasů, které stejně v drtivě většině případů vůbec nefungují a raději vsaďte na Toppik – vlasová vlákna v prášku.

Toppik byl na trh uveden v USA a to již v 80. letech. Za tu dobu se stal nepostradatelnou součástí koupelnové výbavy milionů lidí po celém světě. Vlasová vlákna Toppik jsou vyrobena z keratinových vláken nejvyšší kvality. Keratin je protein, ze kterého jsou složeny i opravdové lidské vlasy a proto je výsledek tak perfektní. Vlasová vlákna Toppik jsou elektrostaticky nabita a proto mezi nimy a mezi lidskými vlasy vzniká velmi silná elektromagnetická vazba. Princip Toppiku je tedy takový, že se nanese na řídká místa ve vašem účesu, čímž se přichytí na stávající vlasový porost a tím zvětší jeho objem. Je to rychlé, jednoduché a spolehlivé. A na rozdíl o různých pochybných vodiček je výsledek okamžitý a neoddiskutovatelný.

Aplikaci přípravku si lze usnadnit pomocí Toppik aplikátoru, lze jej však nanášet i bez něj. Jedinou nevýhodou je, že je třeba mít alespoň nějaké vlasy – na kompletně lysá místa Toppik fungovat nebude, neboť je třeba alespoň nějaký vlasový porost, na který se vlasová vlákna Toppik přichytí.

Toppik se prodává v devíti barevných variantách, takže ať už máte vlasy jakékoliv barvy, jistě si vyberete. A kdyby přeci jen ne, není problém smíchat i dvě různé barevné varianty a dosáhnout tak přesně takového odstínu, jaký požadujete.

Pokud vás přípravek zaujal, mrkněte na YouTube kde najdete spoustu videí, kde tento přípravek předvádí na skutečných lidech. A pokud se rozhodnete Toppik vyzkoušet, tak doporučuji eshop www.toppikshop.cz, který jej prodává nejlevněji v ČR. Na zmíněném eshopu mimochodem najdete také spoustu PŘED & POTOM obrázků a mnoho dalších užitečných informací.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví a krása se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.