Vodní mola Marina

K vodním plochám neodmyslitelně patří vodní mola. Ať už se jedná o plovárny, bar na pláži, nebo přístav pro lodě, moderní a vzhledově atraktivní vodní mola jsou nedílnou součástí.

Variabilita na prvním místě

Vodní mola by měla být dostatečně variabilní. To znamená, že v případě potřeby lze přestavět do jiných tvarů, případně rozšířit. To umožňují modulární mola Marina, které do sebe zapadají jako puzzle a lze díky nim vytvořit mola všech možných variant. Rozšíření, přistavění nebo změna tvaru mola nebyla nikdy jednodušší.

Koupili jste si větší loď? Není problém! Stačí molo přestavět, nebo rozšířit a můžete kotvit třeba jachtu.

Výtah na čluny

Čluny nemusí být stále ve vodě. EZ boat port je systém, který zvedne vaši loď nad vodní hladinu, kde bude čekat na své opětovné spuštění. Vyhnete se tak negativním vlivům vody na trup a motor lodi. Zároveň vaše loď bude bezpečně zakotvena na lodním molu.

Kotvící systém

Vodní mola Marina mají odolný a trvanlivý kotvící systém vhodný do všech druhů vod. Nabízí se široká nabídka způsobů kotvení, který bude vhodný i pro vaše účely. Molo tak bude bezpečně zakotvené u břehu i při nepřízni počasí. Vaše lodě a majetek budou chráněny a v bezpečí. Přesvědčte se sami

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.