Seriózní nebankovní půjčky bez podvodu

Úvěrové produkty lze v podstatě rozdělit do dvou hlavních skupin. Mezi typického zástupce patří klasické bankovní půjčky od velkých bankovních domů. U těchto půjček se povětšinou přichází s rozumným splátkovým kalendářem, kteří povětšinou nabízí nejnižší roční navýšení. Tento komfort však bohužel není dostupný pro každého klienta.

Banky z pochopitelných důvodů preferují bonitní klienty, u kterých nabudou jistotu splacení případného závazku. Tento stav ovšem nenahrává do karet lidem, kteří mají škraloup v podobě záznamu v registru dlužníků nebo nejsou ochotni doložit svůj příjem či v případě vyšší částky ručit majetkem. Na uvedenou situaci bleskově zareagovaly nebankovní firmy, které snižují náročnost administrativní procedury ve prospěch klienta. Vzhledem k tomu, že půjčování peněz představuje úkon, kterého se může poměrně jednoduše zhostit libovolná organizace nebo soukromý investor, vyskytlo se bohužel v sektoru nebankovních půjček několik případů, kdy nebylo s žadateli o půjčku jednáno férově a v některých případech už toto jednání dokonce hraničilo s podvodem. Právě proto lidé vyhledávají seriózní nebankovní půjčky bez podvodu.

Dobré jméno společnosti na prvním místě

Pokud chcete mít jistotu, že s vámi nebankovní společnost bude jednat v souladu s dobrými mravy, doporučujeme zvolit velkou firmu, která se půjčováním peněz zabývá. Dozajista znáte věřitele, zabývající se půjčkami před výplatou, úvěry přes SMS nebo spotřebitelskými půjčkami, které nám umožní pořídit si právě to, co chceme nebo nutně potřebujeme. Zmíněné firmy přicházejí s transparentními podmínkami, které pro každého klienta zůstávají stejné.

Individuální přístup skýtá burza půjček

Ne vždy nám však neměnný přístup nebankovní firmy vyhovuje. Pokud například hledáme nebankovní půjčky ihned na účet bez poplatku, může zajímavou alternativu přinést burza půjček. Zde žadatel jednoduše popíše své individuální potřeby a věřitel mu na jejich základě připraví individuální produkt. Podobný přístup by mohl preferovat i vysokoškolák, hledající nebankovní půjčku pro studenty. Typicky taková osoba nedisponuje stálým příjmem, dokáže si však peníze na splacení vydělat o prázdninách nebo mimo zkouškové období, kdy studiu nemusí věnovat tolik času.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finanční služby se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.